لودر تصویر
  • تلفن تماس :۶۶۱۲۹۰۵۹ (021)
در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید !

معرفی ما:

امروزه روند رو به رشد جهانی توسعه ی اقتصاد در کشورهای در حال توسعه گویای این مطلب است که اقتصاد این کشورها در حال گذار از اقتصاد دانش بنیان به اقتصاد مبتنی بر نوآوری می باشد، از این رو موسسه توسعه و فناوری تلاشگران سازندگی با توجه به نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی که به عنوان الویت اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده است با ایده ” شناسایی نیازهای فناورانه در کشور و به کارگیری نوآوری ها و دستاوردهای علمی نخبگان، مخترعان و کارآفرینان برای رفع آن نیاز ها جهت تحقق تجاری سازی ” به خصوص در بخش کشاورزی، در تلاش است زمینه ای مناسب را برای آشنایی صاحبان فناوری از یک سو و متقاضیان فناوری را از سوی دیگر در قالب تشکیل جلسات تخصصی فراهم نماید.

موسسه توسعه و فناوری تلاشگران سازندگی به عنوان حامی نخبگان کشور در راستای اهداف خود برای گسترش فرهنگ خلاقیت و کارآفرینی و پرورش، پاسداری و بهره گیری از دستاوردهای علمی نخبگان، مخترعان و کارآفرینان و ایده های نو و خلاقانه آنان؛ برای رسیدن به معنای واقعی کارآفرینی که در واقع همان ارزش آفرینی به همراه ثروت است، با حمایت سازمان ها و دستگاه های مجری در کشور خرداد ماه سال ۱۳۹۶ به عرصه ی کارآفرینی و فناوری قدم نهاد. در این راستا موسسه با تعامل و بهره گیری از تجربه و توان نخبگان علمی، برگزیدگان کشوری و دانش آموختگان متخصص بر آن است تا گامی بلند در راستای اثر بخشی و اعتلای صحنه کارآفرینی و فناوری ایران عظیم بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب در سال “اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال” برای یک حرکت عینی و ملموس در ارتقای دانش و تأمین نیازهای نوین فناورانه کشور و و در نهایت تبدیل آنها به اشتغال و ثروت پایدار برای کشورمان بردارد.

لذا در شرایطی که اشتغال و تولید یکی از مهمترین دغدغه های کارگزاران، مسئولان و حاکمیت کشورمان است؛ طراحی، برنامه ریزی و اجرای طرح های توسعه ای و اشتغال زا، همچنان دارای چالش و ریسک های فراوان می باشد.

تاکید پیاپی دو سال “اقتصاد مقاومتی” از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر اولویت داشتن تولید و اشتغال تاییدی بر این مدعاست و همه می دانیم مسیر دستیابی به اقتصاد مقاومتی تنها از جاده تولید داخلی و اشتغال عبور می کند.

موسسه توسعه و فناوری تلاشگران سازندگی، تلاش دارد با همراهی همه جوانان، اساتید، دانشجویان، نخبگان، مخترعان، دانش آموزان، کارآفرینان و با بکارگیری پیشرفته ترین علوم، روش ها و تجهیزات به این مهم دست یابد.

که در این راه همراهی و همفکری شما را می طلبیم.

این موسسه تاکنون موفق شده است نسبت به ایجاد بانک اطلاعات طرح ها، ابتکارات و ایده های بسیار ارزشمند از دانش پژوهان، نخبگان، مخترعین، دانشجویان، دانش آموزان وکارآفرینان در سطح کشور اقدام نماید و علاوه بر آن بانک اطلاعات ایده ها و طرح ها ذخیره و آماده بهره برداری می باشد.

برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی برای کارآفرینان و همچنین برگزاری نمایشگاه های تولیدات و ابتکارات اعضا به منظور ارایه آنها درسطح دانشگاه ها، صنعتگران، سرمایه گذاران ومسئولان کشور و راه اندازی کارنوال محصولات سراسر کشور از دیگر برنامه های سالانه موسسه می باشد.

ما اعتقاد داریم با خودباوری و اتکا به جوانان، نخبگان، ایده پردازان، مخترعین و کارآفرینان و با همفکری و مشاوره اساتید محترم دانشگاه ها و صاحبان صنعت و افراد موفق در بخش های مختلف کشورکه شاید بعضی از آن عزیزان سواد دانشگاهی نیز نداشته باشند اما در تولید و کسب و کار بسیار موفق بوده اند پیوندی عمیق و ناگسستنی برای دستیابی به پویایی، پیشرفت و بالندگی کشورمان ایجاد خواهد شد.

هدف ما در این موسسه احداث پلی مستحکم بین طراحان، مخترعین ، جوانان، نخبگان وکارآفرینان سراسرکشورمان با بخش خصوصی و وسرمایه گذاران وبخش دولتی ودرنهایت بین دانشگاه وصنعت وجامعه اقتصادی می باشد ودرنهایت باید بگوییم هدف ما حمایت ازشما درتمامی مقاطع وقدم به قدم ار آغاز راه تا پایان است.

با ما همراه شوید و با عضویت خود دراین موسسه ضمن برخورداری از حمایت ها و امکانات آموزشی و اجرایی و اقتصادی موسسه، از فرصت های بوجود آمده برای طرح ایده ها و ابتکارات خود بهره مندشوید.

 

در ادامه به ارائه بخشی از موضوعات فعالیت این موسسه اشاره می نماییم:

۱) ارائه کلیه خدمات مشاوره ای، اداری و اجرایی در زمینه طراحی و ساخت مکان های مذهبی، فرهنگی، آموزشی، موسسات بهداشتی، درمانی و مسکونی

۲) ارائه خدمات مشاوره ای و تامین نیاز تولیدکنندگان کشاورزی و صنعتی

۳) مشاوره در زمینه کلیه محصولات کشاورزی، باغی، دامی و آبزیان

۴)ارائه خدمات به کشاورزان نظیر تسطیح اراضی

۵) طراحی و اجرای پروژه های آزمایشی در زمینه بخش کشاورزی، بخش صنعت و معدن، مسکن، انرژی و انتقال تجربیات بدست آمده به موسسات و شرکت های تابعه

۶) مبادله تجربیات علمی و فناوری بین مراکز داخلی و خارجی

۷) اجرای طرح هایی در زمینه فناوری اطلاعات

۸) عضوگیری و تاسیس موسسات و شرکت های تابعه و نیز ایجاد شعبات در سطح کشور با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان و نخبگان و به ویژه ارائه خدمات به تمام اقشار کشور

۹) کمک به تجاری سازی نتایج تحققات، ابتکارات و اختراعات، طرح های نوین، نوآوری ها و یافته های علمی و پژوهشی

۱۰) زمینه سازی برای رونق کارآفرینی، تولید و اشتغال

۱۱) مشاوره در زمینه های کارآفرینی، اشتغال و تجاری سازی اختراعات و تحقیقات